Poradna pro komfortní hubnutí online

Osobní koučink, terapeut v mobilu, osobně přizpůsobené recepty, nejlepší analýzy.

Promo #1

Mgr. Lada Nosková, zakladatelka Diet Plan

Proč bych měla revidovat a komentovat váš jídelníček?
Setkávám se s klienty, kteří dlohodobě bojují s váhou, cítí se unavení a bez kondice, protože u nichž převažuje energeticky bohatá potrava nad vyváženou, biologicky hodnotnou. Vlastním příkladem učím klienty pečovat o sebe. Věřím, že na kvalitních, zdravých surovinách stojí naše moderní, lehká a chutná kuchyně.


O MyDiet

Náš společný cíl je vaše ideální váha, díky které se budete cítít skvěle. Naučíte se jídlo dobře naplánovat a hlavně nedělat stravovací chyby. Pochopíte základní principy vyvážené stravy. Vaše energie i nálada se zlepší. Dostanete recepty, vytvořené vám na míru. Vyzkoušíte jídla, na která byste si možná netroufli. S naší aplikací budete mít přesný stravovací plán - co a kdy jíst. Konečně se najíte a zhubnete!

Promo #2

Promo #3

Jak to funguje

Naše interaktivní aplikace vám pomůže dosáhnout optimální váhy. Nevíte, kolik, kdy a co máte jíst? Poradím vám. Nemusíte nikam docházet a přesto máte svého terapeuta po ruce. Dostanete ode mne pravidelné hodnocení vašeho jídelníčku a rady co zlepšit. Každý člověk je jiný a vy tak získáte zcela osobní péči na dálku pomocí internetu. Zlepšíte své stravovací návyky efektivně a natrvalo.


Co nás odlišuje

– odborné vysokoškolské vzdělání
– dlouholeté zkušenosti z praxe
komplexní pohled na zdraví člověka
– zákazníky nenecháme hladovět
zamezíme jo-jo efektu
– zohledníme chuťové preference
– recepty pro váš energetický rozpočet
– přehledné statistiky
– vyvíjíme aplikaci pro mobilní telefony

Promo #4

Přihlaste se k odběru dietních tipů zdarma

let
sestavených jídelníčků
online uživatelů