Lady jídelníček na míru

Akcelerujte vaše výsledky.

Promo #1

Mgr. Lada Nosková
zakladatelka MyDiet a Diet Plan®

Nechce se vám zapisovat do tabulek? Nechcete nic vypočítávat? Nevadí, udělám to za vás. Propočtu vám stravovací plán na míru se všemi gramážemi potravin. V individuální komunikaci vás naučím, jak na to. Jediné, co už na vás nechám, je všechno sníst :-)

Hubnutím se zabývám více než 20 let. Přesně vím, kde většina lidí dělá chyby. Můj systém hubnutí funguje, prověřila jsem ho na mnoha klientech. Nemusíte se trápit nesmyslnými dietami na to, abyste byli štíhlí a cítili se dobře.

Těším se na Vás Lada

Chci jídelníček na míru
cena 8000 Kč


Jídelníček sestavuji rámcově = flexibilně. Ke každému jídlu dostanete cca 10 variant na snídaně, svačiny, obědy i večeře. Vy si sama vyberete, co si nachystáte. Podle vašich chutí a podle toho, co budete mít zrovna nakoupeno. U každé suroviny budete mít mnou stanovenou porci v gramech. Jídelníček je tedy velmi variabilní a klienti jsou z něj nadšení. Kromě základních surovin, dostanete v jídelníčku i pár konkrétních receptů, jak by jídlo mohlo vypadat. V průběhu používání jídelníčku můžeme bezplatně doplňovat další a další možnosti surovin nebo receptů. Je to velmi jednoduché a zvládne to každý. Tento jídelníček je použitelný dlouhodobě. Není nějak časově omezen, protože zahrnuje tolik variant a možností, že jsou na něm klienti i celý rok. Až dosáhnete naplánovaného cíle, napíšeme si, jak z redukčního jídelníčku udělat udržovací. Po předání jídelníčku e-mailem následuje 3 měsíční zákaznický servis zdarma. Budeme si na pravidelné bázi 1x týdně psát, budu vás motivovat. Jídelníček budeme doplňovat o nové položky. Nebudete v hubnutí sama, můžete se na mě obrátit s jakoukoli otázkou nebo pochybností.

Nikdy jsem nedržela žádné diety, k výživovým poradcům cítila nedůvěru, ale protože jsem za 20 let v práci postupně a plíživě přibrala 20 kg a už jsem si nedokázala pomoci sama, tak jsem to chtěla začít "řešit". Našla jsem si stránky Lady Noskové a její přístup k vyvážené stravě mě zaujal. Rozhodla to vyzkoušet. Lada mi vytvořila individuální plán a jeho součástí bylo také online poradenství. Žádný sebelepší poradce však za vás nedokáže zhubnout, to podstatné si každý musí odpracovat sám. Dobrý poradce vám nicméně zodpoví všechny vaše všetečné dotazy, rozptýlí vaše pochybnosti a povzbudí, když vám dochází síly. A přesně tohle vše Lada splnila a tak jsem, i díky její podpoře a trpělivosti, dokázala za 5 měsíců zhubnout 15 kg. Bez hladovění a tupých diet. A k tomu jsem jako bonus získala i spoustu cenných informací o zdravé výživě a mnoho výtečných, zdravých receptů. Spolupráci s Ladou bych doporučila každému, kdo má odvahu změnit svůj život, nevěří "rychlým zázrakům" a pochopí, že ke skutečnému úspěchu nevede žádný výtah, ale musí se jít krůček za krůčkem po schodech :-)

Irena K., 46 let

* jedná se o individuální výsledky