Vlastnosti a funkce online hubnutí

Podívejte se přehled toho, co vám naše aplikace nabízí.

Jak to funguje?

Vyberete si program a zaregistrujete se jako uživatel. Ihned si můžete prostřednictvím naší aplikace začít sledovat a plánovat jídlo. Aplikace vám každý den nastaví zrcátko, jak jste na tom s energií a živinami.

Ztrácíte se v číslech?

Ano, je to hra čísel, pokud dosadíte ta správná, máte vyhráno. Vyplníte vstupní dotazník a abyste si byli jistí, vaše osobní čísla vám nastavíme. Máme přece zkušenosti a víme, co si organismus žádá.

Co mám jíst?

Na základě poskytnutých údajů stanovíme váš denní příjem živin a energie. Víte, jaké jsou vaše denní cíle a limity. Je to jednoduché, jím tolik, abych splnila předepsané hodnoty na 85-100 %. Ne víc, ne míň.


Dělám to správně?

Každý týden vám vše okomentujeme a nasměrujeme, pokud bude potřeba. Nenecháme nic náhodě, budu vás inspirovat nápady na konkrétní jídla s vašimi gramážemi.

Co je vůbec správně?

V sestavovaní jídelníčku nebudete sami a bezradní. I vzdělávání bude stát za to. Opravíme základní vědomosti, rozbouráme mýty. Konečně budete mít jasno co, jak a kdy dělat.

Chcete nad sebou větší bič?

Není problém, v programu Advanced s vámi budeme v kontaktu dvakrát v týdnu. Stihneme opravit více chyb. Také receptů a rad bude víc. Ideální podmínky pro trvalé vylepšení vašich zlozvyků.


Evidence stravovacího režimu

Evidence pitného režimu

Evidence pohybových aktivit

Analýza trojpoměru živin

Porovnání plánu a reality příjmu

Výpočet energetické bilance

Statistiky denních reportů

Grafy znázorňující postupy

Sledování hodnot váha a míry

Evidence subjektivních pocitů

Ukládání oblíbených potravin

Ukládání oblíbených jídel

Vzdělávací lekce

Recepty pro přípravu jídel

Přizpůsobení pro energetický rozpočet


* jedná se o individuální výsledky